Profil Detayı

Esra Aytekin
Esra Aytekin
Startup Marka Pazarlama, Kişisel Marka & İmaj Danışmanı, Eğitmen, besellf Consultancy Kurucu, Startup (Girişimci) Mentor
Üyemizin yaklaşan etkinliği bulunmamaktadır.
Mentörlük
Danışmanlık

Kişisel İmaj

Beden Dili
İletişim
İş Hayatında Başarı
Kişisel Marka
Marka
Pazarlama
Profesyonel İmaj
Start-Up
Yönetici

Özel / Birebir
Online
Kısa Süreli Çalışma
Uzun Süreli Çalışma

Belirtilmemiş

Belirtilmemiş

İstanbul - Tüm Türkiye

1980 doğumlu olan Esra Aytekin lise eğitimini Özel Bilfen Okulları'nda tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi’nden 2003 yılında mezun oldu. Mühendis olarak başladığı yolculuğuna pazarlama alanında uzmanlaşma kararıyla devam ederek 2005 yılında University of California Berkeley’de İşletme Yönetimi ve Pazarlama alanında yüksef şeref öğrencisi olarak diplomasını almaya hak kazandı.

Marka yönetimi konusundaki 14 yıllık deneyimi süresince yerli ve yabancı çok uluslu şirketlerde pazarlama yöneticiliği yapan Esra Aytekin, kariyer hayatı boyunca farklı sektörlerde birçok markayı yönetti. Profesyonel iş hayatı ise Shaklee Corporation, Unilever, Eti, Barilla Group, Mey Diageo Turkey gibi sektörün ileri gelen büyük firmalarında pazarlama alanında aldığı rol ve deneyimleriyle şekillendi.

Uzun yıllar içinde bulunduğu kurumsal hayatına 2015 yılında ara verip kariyerine marka danışmanı olarak devam etme kararı aldı.

Güçlü bir kişisel markanın en önemli başrol oyuncusunun vaadiyle uyumlu, görünür bir görsel kimlik yaratmak olduğuna inan Esra Aytekin, bu konuda uzmanlaşmak için gittiği Amerika’da sektörün en köklü merkezlerinden biri olan Conselle Institute of Image Management’da “İmaj Yönetimi Danışmanlığı Sertifikası” aldı.

Kişinin içsel gelişimi ve gizli potansiyelini gerçekleştirmesi konusuna duyduğu heyecanını; kendi profesyonel hayatına ait deneyimler ile sentezleyerek 2016 yılında kurumlar, profesyoneller ve girişimcileri hedeflediği “besellf Consultancy” firmasını kurdu.

İTÜ Çekirdek'de girişimci mentorluğu ve İTÜ Mezunlar Derneği’nde öğrenci mentorluğu yapan Esra Aytekin, bugün hala startup'lara marka pazarlama ve profesyonellere kişisel marka ve profesyonel imaj alanında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.


Sorularınız veya hizmetlerimizle ilgili info@besellf.com mail atın, detaylarını konuşalım.

Boyner, Digiturk, Gama Holding, Çolak Holding, Bordo Capital, Soyut Wind, Bahçeşehir Üniversitesi, IFCO, Aveva, Zorlu Holding, Kent Üniversitesi, Türk Telekom, Toptalent

University of California Berkeley
İşletme ve Pazarlama
2005
2006

İstanbul Teknik Üniversitesi
Mühendislik
1999
2003

Conselle Institute, Amerika
15.07.2016
Profesyonel imaj yönetimi, kurumsal stil, renk analizi, gardrop ve alışveriş danışmanlığı, ilk izlenim ve algı yönetimi, giyim yönetmeliği, beden dili, networking, kurumsal nezaket ve protokolİletişim

Saray Mh. Dr Adnan Büyükdeniz Cd No :4 Akkom Office Park Cessas Plaza 2. Blok K:10 PK:34768 Ümraniye / İstanbul


0850 317 20 37


info@koclook.net


Destek

destek@koclook.net


Bize Ulaşın

İletişim

Omega Seamaster Replica
Tag Heuer Grand Carrera Replica
Replica Jaeger-LeCoultre Master
Replica Omega Seamaster 300 M Quartz
IWC Top Gun Replica