Nasıl Çalışır

Koclook.net, iş veya özel hayatında Koç, Mentör ya da Danışman desteği olanlarla Koçlook'a üye profesyonel uzmanları hızlı ve etkin bir şekilde buluşturan bir online platformdur.

Koclook.net, alanında profesyonel ve doğru uzmanları doğru danışanlarla buluşturmayı amaçlamıştır. Ekibimiz, hem uzmanlarımızın hem de potansiyel danışana en yüksek kalitede hizmet verebilmek için gerekli destek sağlamak için her zaman hazırdır.

Koç, Danışman ya da Mentör Ara


1- Uzman Ara

İhtiyaç duyduğunuz Koç, Mentör ya da danışmanı belli anahtar kelime, uzmanlık bilgisi ve konum bilgisine göre arayabilirsiniz.

2- Profilini Görüntüle

Aradığınız uzmanın profilini inceleyebilir, uzmanlık detayları, tecrübeleri veya referansları hakkında bilgi sahibi olabilir, hakkında daha önce yapılmış yorumları okuyabilirsiniz.

3- Mesaj Gönder

İletişime geçmek istediğiniz uzmana profil sayfasından mesaj göndererek kolay ve hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

4- Yorum Yap

Koclook.net'ten tanışıp hizmet aldığınız uzman hakkında yorumlarınızı yazabilir, diğer danışanların da o uzman hakkında bilgi sahibi olmasına katkıda bulunabilirsiniz.


Öneri Almak İstiyorum


Desteğe ihtiyaç duyduğunuz konuda hangi alanda ya da hangi uzmandan destek almanız gerektiğine karar veremediyseniz, dert etmeyin. “Öneri Al” servisimiz üzerinden birkaç dakikanızı ayırıp sorularımıza vereceğiniz yanıtlarla sizi biraz daha yakından tanıyıp, ihtiyacınız olan koç, danışman ya da eğitmene yönlendirebiliriz. Bunun için, Öneri Al Butonuna tıkladığınızda karşınıza iki seçenek çıkar.

Bireysel Öneri Al


Bireysel öneri, bireysel olarak almak istediğiniz destek ile ilgili bölüme yönlendirecektir.

1. Almak istediğiniz hizmetlerden (koçluk, danışmanlık, mentörlük ya da eğitim) bir ya da birkaçını seçin. Bu kısımda çoklu seçim yapabilirsiniz.
2. “Hangi Yolla Hizmet Almak istiyorsunuz.” Yüz yüze / bire bir görüşme ya da internet üzerinden görüşme talep edebilirsiniz. (Internet üzerinden görüşme uzmanla danışan arasında karar verilen bir uygulama üzerinden yapılabilir.)
3. Bu hizmeti alarak neleri başarmayı hedefliyorsunuz? Size en iyi öneriyi verebilmemiz için, başarmak istedikleriniz ve hedeflerinizden kısaca bahsetmeniz yeterli olacaktır.
4. Bize kendinizden bahseder misiniz? Yaşınız, mesleğiniz veya ilgi alanlarınızdan kısaca bahsetmeniz yeterli olacaktır.
5. Adınız Soyadınız, Yaşadığınız Şehir, Telefon ve e posta adresiniz, sizinle iletişime geçebilmemiz için tamamının eksiksiz doldurulması önemlidir.

Kurumsal Öneri Al


Kurumsal Öneri, çalıştığınız veya sahibi olduğunuz kurum için almak istediğiniz kurumsal destek ile ilgili bölüme yönlendirecektir.

1. Kurum Adınız, Yetkili Kişinin Adı Soyadı, Kurumunuzun bulunduğu şehir, Telefon ve e posta adresiniz, sizinle iletişime geçebilmemiz için tamamının eksiksiz doldurulması önemlidir.
2. Mesajınız bölümüne destek almak istediğiniz konuyu detaylı bir şekilde yazmanız size en iyi öneriyi verebilmemiz için önemlidir.
3. Bilgileriniz bize ulaştıktan kısa bir süre sonra sizinle iletişime geçip, talebinizle eşleşen uzmanların kısa bir listesini paylaşacağız. İçlerinden dilediğiniz koç, danışman ya da eğitmen ile iletişime geçebilirsiniz.

Koçlar, Mentörler ve Danışmanlar için;


1- Üye Ol

Ad Soyad ve e-posta adresiniz ile kolay ve güvenli bir şekilde üye olabilirsiniz.

2- Profilini Oluştur;

Profilinizi dakikalar içinde oluşturup, uzmanlığınızı ziyaretçilerle paylaşabilirsiniz, kendinizi daha geniş kitlelere tanıtabilirsiniz.

3- Profil Resminizi Yükleyin ;

Sizi en iyi yansıtan, profesyonel çekilmiş fotoğrafınızı profilinize yüklemek ziyaretçinize iyi bir etki bırakmada avantaj sağlar.

4- Sizi tanıtan bir Video yükleyin ;

Sizi tanıtan, uzmanlığınızı yansıtan kişisel bir videonuzu profilinizde paylaşarabilirsiniz

5- Onaylı Üye Olun;

Üyelik sonrası profilinizde belirttiğiniz eğitim sertifikası, katılım belgesi vb. gibi belgeleri e-posta ile göndererek uzmanlığınızı onaylatabilirsiniz. Böylece profilinizde uzmanlığınızı ve belgelerinizi kanıtladığınızı ziyaretçilere gösteririz. Ayrıca onaylı üyeler arama listelerinde daha ön sırada listelenir.

6- Etkinlik paylaşımı yapın;

Yakın zamanda düzenleyeceğiniz eğitim, seminer, konferans vb. gibi etkinlik duyurularını paylaşabilir, etkinliğinizin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

8- Mesaj ve Yorumlarını Görüntüle

Profilini görüntüleyen ve seninle iletişime geçmek isteyen danışanla Koclook.net güvenli mesajlaşma altyapısı üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Saray Mh. Dr Adnan Büyükdeniz Cd No :4 Akkom Office Park Cessas Plaza 2. Blok K:10 PK:34768 Ümraniye / İstanbul


0850 317 20 37


info@koclook.net


Destek

destek@koclook.net


Bize Ulaşın

İletişim

Omega Seamaster Replica
Tag Heuer Grand Carrera Replica
Replica Jaeger-LeCoultre Master
Replica Omega Seamaster 300 M Quartz
IWC Top Gun Replica