Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet Almak İsteyenler İçin


Koclook.net nedir?


Koclook.net, iş ve özel hayatınızda sizi veya kurumunuzu hedeflerinize ulaştıracak, potansiyelinizi artıracak ideal iş ve yaşam koçuna, danışmana ya da mentöre kolayca ulaşmanızı sağlayan ücretsiz bir hizmettir. Koclook.net ağında, Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinde bireysel ve kurumsal hizmet veren yüzlerce profesyonel koç, danışman, eğitmen ya da mentör yer alır.

İster bireysel, ister kurumsal olarak dilediğiniz uzmandan koçluk, danışmanlık, eğitim ya da mentörlük hizmeti talep edebilirsiniz.


Koclook.net, doğru uzmanı bulmanıza nasıl yardımcı olur?


Koclook.net’te desteğe ihtiyacınız olan alanları seçerek, size ve amacınıza uygun hizmet veren uzmanları listeyebilirsiniz. Uzmanların detaylı profilini inceleyebilir, hakkındaki yorumları okuyabilir, dilediğiniz koç, danışman ya da mentör ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca Koclook.net Öneri Sistemi üzerinden bizimle iletişime geçerek, desteğe ihtiyaç duyduğunuz konuları ve iletişim bilgilerinizi iletebilirsiniz. Ekibimiz, Koclook.net ağında yerini alan, size en uygun uzmanları bulur ve sizinle iletişime geçmesini sağlar.

Dilerseniz de Koclook.net aracılığı ile hizmet almak istediğiniz uzmandan ücretsiz tanışma seansı talep edebilirsiniz.


Koçluk, mentörlük danışmanlık nedir? Hangisi size uygun?


Koçluk, mentörlük ve danışmanlık her biri farklı uzmanlık alanlarıdır. Bu alanların tümünde, danışan kişi veya kurumların olumlu yönde gelişmeleri hedeflenmektedir.

Ancak her birinin uyguladığı teknik farklıdır.

Koçluk, bir süreç yönetimidir. Koç, çalıştığı kişi ya da kurum ile ilgili bilgileri doğru analizlerden geçirerek, karşı tarafın kendi çözüm yollarını bulabilmesine yardımcı olan kişidir.

Danışmanlık uzmanlık gerektirir ve danışman kesin bilgi sahibi olan kişidir. Danışman uzmanı olduğu konuda, kişinin sorduğu sorulara bilgi ve deneyiminden hareketle cevap veren, ona yol gösteren, yöntem öneren ve bilgisini paylaşan kişidir.

Mentörlük, belirli bir deneyim, bilgi birikimi, beceri veya uzmanlığa sahip bir kişinin, bir başkasının kişisel ya da mesleki anlamda gelişimini ele alınan konularla bağlantılı tavsiyeler vererek, yol göstererek ve bilgilendirerek katkıda bulunması, diğer deyişle akıl hocalığı yapmasıdır.

Mentör, daha önce yürüdüğü yoldan hareketle, o yolu yeni yürüyecek olan kişiyle, o yol ve yolculukla ilgili deneyimini ve bilgisini paylaşan, eğitim veren, yol gösteren, rol model olan ve o kişinin o alanda kendi geçtiği yolu ve yöntemleri oluşturmasını destekleyen kişidir.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz tanımları dikkate alarak hedefleriniz ve ihtiyaçlarınızı analiz etmeli ve sizin veya kurumunuz için doğru uzmanlık alanına ulaşmalısınız.

Hangi uzmanlık alanının sizin için doğru seçim olduğuna karar veremiyorsanız, info@koclook.net mail adresinden bizimle ücretsiz iletişime geçebilirsiniz.


Koclook.net danışanlar ve hizmet almak için ücretli mi?


Koclook.net’ten uzmanlara ulaşmak ve kendileriyle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir ve üyelik gerektirmez.


Seans ve görüşme ücretleri nedir?


Koclook.net aracılığı ile ulaşacağınız uzmanlardan alacağınız hizmetler için standart bir fiyatlandırma söz konusu değildir. Her bir uzman, hizmet ücret bedelini kendisi belirlemektedir. Hizmet ücreti aralıkları genellikle uzmanların profillerinde belirtilmiştir.

Detaylı hizmet ücretini uzmanlar ile iletişime geçerek kendileriyle görüşebilirsiniz.


Kurumsal Hizmet talep edebilir miyim?


Elbette. Dilediğiniz uzmandan bireysel olarak hizmet alabileceğiniz gibi, kurumunuz, yöneticileriniz ve çalışanlarınız için kurumsal hizmet talep edebilirsiniz.


Seçtiğiniz uzmana nasıl ulaşabilirsiniz?


Koclook.net ağında yer alan ve iletişime geçmek istediğiniz uzmanın profilinde yer alan “Mesaj Gönder” ya da “Ücretsiz Seans Talep Et” butonlarına tıklayarak talebinizi iletebilirsiniz. Seans veya görüşme talebiniz anında ilgili uzmanın mesaj kutusuna ve e-posta adresine gönderilir.


Görüşme veya seanslar nasıl gerçekleşecek?


İletişim kurduğunuz uzmanla karşılıklı görüşerek, görüşme veya seanslarınızın nasıl ve hangi ortamda gerçekleştireceğinizi kararlaştırabilirsiniz. Ayrıca uzmanın profilinden, yüz yüze veya online hangi ortamlarda hizmet verdiğini görüntüleyebilirsiniz. Online hizmet almanız durumunda, seansların Koclook.net platformu üzerinden gerçekleştirilmesi mümkün değildir.


Öneri Al sistemi nedir, nasıl çalışır?


Koclook.net Öneri Al sistemi üzerinden destek istediğiniz konuyu ve iletişim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. Talebinizi alan ekibimiz ihtiyacınızı anlar, gerektiğinde sizinle iletişime geçer ve koclook.net ağında yer alan, ihtiyacınıza en uygun uzmanları size yönlendirir.

Öneri Al sisteminden bireysel talepte bulunabileceğiniz gibi, kurumunuzun ve çalışanlarınız için koçluk, danışmanlık ya da eğitim talepleriniz de içinde yardımcı olabiliriz..


İletişim

Saray Mh. Dr Adnan Büyükdeniz Cd No :4 Akkom Office Park Cessas Plaza 2. Blok K:10 PK:34768 Ümraniye / İstanbul


0850 317 20 37


info@koclook.net


Destek

destek@koclook.net


Bize Ulaşın

İletişim

Omega Seamaster Replica
Tag Heuer Grand Carrera Replica
Replica Jaeger-LeCoultre Master
Replica Omega Seamaster 300 M Quartz
IWC Top Gun Replica