Sıkça Sorulan Sorular

Koç, Danışman ya da Mentörler İçinKoclook.net nedir?


Koclook.net, koçluk, danışmanlık, eğitim ya da mentörlük hizmeti veren, kendisini ve hizmetlerini geniş kitlelere tanıtmayı hedefleyen yüzlerce profesyonel uzmanın yer aldığı online bir platformdur. Her gün Türkiye ve dünyanın farklı yerlerinden yüzlerce potansiyel danışanın size ve hizmetlerinize kolayca ulaşmasını sağlar.

Koclook.net yeni danışanlar bulmanızı nasıl sağlar?


Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden her gün yüzlerce ziyaretçi Koclook.net üzerinden ihtiyacı olduğu konularda hizmet veren koç, danışman ya da mentör profillerini listeler ve inceler. Dilediğiyle iletişime geçer. Ziyaretçilerimizin sizlere ve hizmetlerinize kolayca ulaşabilmeleri için siz de detaylı profilinizi oluşturabilirsiniz.

Bunun yanısıra, Koclook.net “Öneri Al” hizmeti üzerinden de ziyaretçilerimiz bireysel ya da kurumsal olarak desteğe ihtiyaç duyduğu konuları ve iletişim bilgilerini bizlere iletir. Ekibimiz de gelen taleplere en uygun uzman profilleri inceleyerek, ziyaretçimizin koçluk, danışmanlık ya da eğitim taleplerini sizlere iletir ve iletişim kurmanızı sağlar.

Nasıl üye olabilir, profilimi yayınlayabilirim? Üyelik ücretli mi?


Koclook.net’e “Üye Ol” sayfasına girerek sizden istenen bilgileri girip, profilinizi dakikalar içinde oluşturabilirsiniz. Girdiğiniz bilgiler ekibimiz tarafından titizlikle incelenerek, uzmanlık ve deneyimlerinizin kriterlerimize uygun olması halinde en geç 24 saat içinde sitede yayınlanır. Üye olmak ve profilinizi yayınlamak ücretsizdir.

Profilim arama listelerinde nasıl üst sıralarda çıkar?


Ziyaretçilerimiz desteğe ihtiyaç duyduğu konuları arama motorumuza girerek ihtiyacına uygun olan üye uzmanlarımızı listeler. Üye uzmanlarımız arama listelerinde Koclook.net özel arama algoritmasına göre sıralanır.

Arama listelerinde üst sıralarda yer almak için profilinizi tam ve eksiksiz doldurmanız, danışanlarınızdan yorumlar almanız, blog ve etkinliklerinizi Koclook.net üzerinden yayınlamanız ve onaylı üye olmanız gerekmektedir.

Onaylı Üyelik Nedir?


Koclook.net’e üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra profilinizde yer verdiğiniz eğitim ve sertifikalarınızı info@koclook.net adresine göndermeniz durumunda belgeleriniz incelenip girdiğiniz bilgilerle karşılaştırılarak onaylanır, profiliniz “onaylı üye” olarak listelenir.

Profilimin izlenme sayısını görebilir miyim ve daha fazla ziyaretçinin profilimi görüntülemesini nasıl sağlayabilirim?


Koclook.net’e üye girişi yaptıktan sonra, sol üstte profilinizin son 90 gündeki görüntülenme sayısına ulaşabilirsiniz. Profilinizin izlenme sayısını artırmak için yukarıda verdiğimiz ipuçları ile arama listelerinde üst sıralarda görüntülenebilirsiniz. Bunun yanısıra sosyal medya hesaplarınız ve web sitelerinizden profilinizin linkini yayınlamanızı öneririz.

Eğitim, seminer, workshoplarımı duyurabilir miyim?


Koclook.net üyesi olarak, yakın zamanda düzenleyeceğiniz eğitim, seminer, workshoplarınızı “Etkinlikler” bölümünde yayınlayabilir, etkinliklerinizin geniş kitlelere duyurulmasını sağlayabilirsiniz.

Makale ve blog yazılarımı nasıl yayınlarım?


Koclook.net’e üye girişi yaptıktan sonra Bloglarım bölümünden, blog ve makalelerinizi yayınlayabilir, ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz. Gönderdiğiniz bloglar editör ekibimiz tarafından titizlikle incelenir, kriterlerimize uygun olması durumunda onaylanır ve yayınlanır. Bloglarınızın onaylanması için içeriğin, sizin ürettiğiniz orijinal içerik olması önemlidir.

Öneri Al sistemi nedir, nasıl çalışır?


Koclook.net ziyaretçileri “Öneri Al” bölümünden bireysel ve kurumsal koçluk, danışmanlık, eğitim ve mentörlük taleplerini bize iletebilir. Gelen talepler ve ihtiyaç, destek ekibimiz tarafından detaylı incelenir ve Koclook.net ağında bulunan, ihtiyaca en uygun en az iki koç, danışman ve mentöre yönlendirilir. Öneri Al sisteminden gelen talepleri sizlerle de paylaşmamızı istiyorsanız bilgi için info@koclook.net e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Koclook.net sosyal medya mecralarında da beni tanıtabilir misiniz?


Dilerseniz kısa bir özgeçmişinizle birlikte sizleri Koclook.net sosyal medya hesaplarında takipçilerimizle profilinizi tanıtabiliriz. Sosyal ağlarımızda sizi tanıtmamızı istiyorsanız, bilgi için info@koclook.net e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Saray Mh. Dr Adnan Büyükdeniz Cd No :4 Akkom Office Park Cessas Plaza 2. Blok K:10 PK:34768 Ümraniye / İstanbul


0850 317 20 37


info@koclook.net


Destek

destek@koclook.net


Bize Ulaşın

İletişim

Omega Seamaster Replica
Tag Heuer Grand Carrera Replica
Replica Jaeger-LeCoultre Master
Replica Omega Seamaster 300 M Quartz
IWC Top Gun Replica