Profil Detayı

Dilek Öztürk
Dilek Öztürk
Satış-Yönetici-Takım Koçu, ACC/ Eğitmen/Mentor /Danışman
Üyemizin yaklaşan etkinliği bulunmamaktadır.
Koçluk
Mentörlük
Danışmanlık

Hedef Tanımlama
İş Geliştirme
Kariyer Yönetimi
Liderlik
Proje Yönetimi
Satış
Satış Yönetimi
Start-Up
Takım
Yönetici

Özel / Birebir
Online

200 saat üzeri

Belirtilmemiş

Ankara - Tüm Türkiye

FMCG sektörünün öncülerinden Anadolu EFES' de yöneticilik ve müdürlük yaptığı 22 yıllık kariyeri boyunca çok sayıda satış ekibine liderlik etmiş ve farklı müşteri grupları yönetmiştir. Kurumsal hayatının son 5 yılında iç eğitmenlik ve gelişim yönetimi yapmış, organizasyon yönetimi, satış danışmanlığı dinamiklerinin oluşturulması ve hayata geçirilmesi, satış koçluğu saha uygulamaları projelerini hayata geçirmiştir. Şubat 2020’den itibaren bilgi ve deneyimlerini geniş kitlelere aktarmak üzere kurumsal hayattaki çalışmasına son vermiştir.
Uzmanlık alanları:
FMCG (Hızlı Tüketim Ürünleri) - Satış Yönetimi-Proje Yönetimi - Liderlik-Perakende Satış (Retail) Satış, Yönetici, Takım Koçu -Eğitmenlik - Organizasyonların tasarlanması ve hayata geçirilmesi dir.
ICF onaylı ACC ünvanlı profesyonel koçtur. Ayrıca bugüne kadar çalıştığı kurum ve kurum dışındaki sosyal sorumluluk projelerinde koçluk ve mentorluk yapmaktadır.


Tanışma görüşmesi ile kimya görüşmesi yapılır. Arkasından 6-7 seanslık koçluk görüşme seansları planlanır.SOLA UNITAS
29.12.2020
28.03.2021
Uzun zamandır mentorluk alanında kendisinden destek alıyorum. Profesyonel yeterliliğinin ve başarısının yanı sıra görüşmeler sırasında samimi ve içten yaklaşımıyla da bana inanılmaz kolaylık sağlamıştır. Kendisini tanığım ve mentisi olduğum için çok şanslı hissediyorum :)

Miray Mutlu20.03.2021
Dilek Hanım, kendimi keşfetmem ve farkındalığımı arttırmam için doğru sorularla yolumu aydınlattı. Kendisi ile tanıştığım için çok şanslıyım.☺️

Betül Kaba19.03.2021
Dilek Hanım, kendimi keşfetmem ve farkındalığımı arttırmam için doğru sorularla yolumu aydınlattı. Kendisi ile tanıştığım için çok şanslıyım.☺️

Betül Kaba


İletişim

Saray Mh. Dr Adnan Büyükdeniz Cd No :4 Akkom Office Park Cessas Plaza 2. Blok K:10 PK:34768 Ümraniye / İstanbul


0850 317 20 37


info@koclook.net


Destek

destek@koclook.net


Bize Ulaşın

İletişim