Profil Detayı

Sevgi  Üstündağ
Sevgi Üstündağ
Yönetici ve Lider Koçu, Mentor, Yönetim Danışmanı
Üyemizin henüz yayınlanmış blog yazısı bulunmamaktadır.
Üyemizin yaklaşan etkinliği bulunmamaktadır.
Koçluk
Mentörlük
Danışmanlık

Çalışan Motivasyonu
Çalışan Yetenekleri
Dönüşüm
Gelişim
Hedef Tanımlama
İletişim
Liderlik
Satış
Şirket ve Yönetim
Yönetici

Özel / Birebir
Online
Kısa Süreli Çalışma
Uzun Süreli Çalışma

200 saat üzeri

300 TL - 500 TL

İstanbul - Tüm Türkiye

Orta ve Lise öğrenimini Bursa’da tamamladı. Uludağ Üniversitesi Elektronik Mühendisliğinden mezun oldu. Dil öğrenimini Londra’da yaptı. İstanbul Teknik Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsünde “Executive MBA” programını tamamladı.
Kariyerine Netaş’ta Sistem Mühendisi olarak başladı. Karma International’da 4 yıl Teknik Müdürlük yaptı. Superonline’da Kurumsal Internet bölümünü kurup 4 yıl direktörlüğünü yaptı. Doğan Online’a Kurumsal Internet Direktörü olarak transfer oldu. Global Şirket Sykes’ta İş Geliştirme Direktörü olarak çalıştı.
Ülker grubuna ait Telekom ve İnternet şirketi Global iletişim’de 4 yıl Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüttü. Kavala Holding’e bağlı Coğrafi Bilgi Sistemleri alanında hizmet veren Iki Nokta Bilişim şirketinde 3 yıl Genel Müdürlük yaptı.
Lider ve Yönetici Geliştirme alanında danışmanlık ve eğitim hizmetleri veren global şirket Linkage’da Türkiye başkan yardımcısı, kıdemli danışman ve yönetici koçu olarak çalıştı.
Sevgi Üstündağ, 2014 yılında CTI (The Coaches Training Institute) koçluk programını bitirerek Co-Aktif Koç oldu. 2016 yılında Academy of Executive Coaching (AoEC) Diploma programını tamamlayarak Yönetici Koçluğunda uzmanlaştı.
Uzun yıllar, özel sektörde değişik yönetim kademelerinde görev almış olan Üstündağ, farklı sektörlerdeki kuruluşlara ve aile şirketlerine; Kurumsal Eğitimler vermekte, Yönetim Danışmanlığı ve Yönetici koçluğu yapmaktadır. Ayrıca Kültür Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde ders vermektedir.
Sevgi Üstündağ, Yönetim Danışmanları Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Sekreterlik görevini de yürütmektedir.

İstanbul Teknik Üniversitesi
Executive MBA
2003
2004

Uludağ Üniversitesi
Elektronik Mühendisliği
1981
1985


İletişim

Saray Mh. Dr Adnan Büyükdeniz Cd No :4 Akkom Office Park Cessas Plaza 2. Blok K:10 PK:34768 Ümraniye / İstanbul


0850 317 20 37


info@koclook.net


Destek

destek@koclook.net


Bize Ulaşın

İletişim