Profil Detayı

Mine Tezer
Mine Tezer
İş Danışmanı, Girişimci Mentoru, Liderlik Gelişimi Uzmanı, Öğrenim Deneyimi Tasarımcısı
Üyemizin henüz yayınlanmış blog yazısı bulunmamaktadır.
Üyemizin yaklaşan etkinliği bulunmamaktadır.
Koçluk
Mentörlük
Danışmanlık

Dönüşüm
Girişimcilik
Hedef Tanımlama
İletişim
İş Hayatında Başarı
Kariyer Yönetimi
Liderlik
Satış Yönetimi
Start-Up
Şirket ve Yönetim

Özel / Birebir
Online
Kısa Süreli Çalışma
Uzun Süreli Çalışma

200 saat üzeri

Belirtilmemiş

Tüm Türkiye - Tüm Türkiye

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Lisans ve Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans mezunuyum. Bilgi Teknolojileri sektöründeki 20 yıllık kariyerimde iş ve teknoloji yazılımları üzerine danışmanlık; satış, pazarlama, operasyon yönetimi ve proje yönetimi alanlarında üst düzey yönetici olarak görev yaptım. Halen teknoloji şirketleri, girişimciler ve startup firmalarına yönelik iş danışmanı (şirket kültürü, değer yaratımı, iş süreçleri analizi, yönetimi ve iyileştirilmesi, müşteri odaklı ve hedef bazlı yönetim), girişimci mentoru, öğrenim deneyimi tasarımcısı ve kişisel liderlik uzmanı olarak çalışmaktayım.

İş hayatım boyunca kişisel gelişim ve liderlik, etkili iletişim teknikleri, stres yönetimi, müzakere becerileri, satış psikolojisi ve satış yönetimi alanlarında birçok eğitimler aldım, çalıştığım firmalarda satış ve danışmanlık ekiplerine eğitimler verdim. İnsan beyni, psikoloji ve liderlik gelişimi konularına olan merakım sayesinde hayat yolum “koçluk” mesleği ile kesişti. Erickson Coaching International Koçluk Okulundan Profesyonel Koçluk Sertifikası sahibiyim ve bundan önce Uluslararası Transaksiyonel Analiz Derneğinin Uluslararası Transaksiyonel Analist Diploma Programı’nı tamamladım. İş hayatımın yanı sıra sosyal sorumluluk projelerinde görev alıyor ve seminerler veriyorum.
(Detaylı özgeçmişime www.minetezer.com adresinden ulaşabilirsiniz.)


Çalışma tarzı olarak kendimi bir "İş Doktoru" olarak tanımlıyorum. Hangi alanda hizmet veriyor olursam olayım (danışmanlık, mentorluk, koçluk gibi) karşımdaki kişiyi doğru anlamaya ve ihtiyacı doğru tespit etmeye özen gösteririm. Tıpkı bir doktorun hastasına doğru teşhis koyabilmek için dikkatle dinlemesi, incelemesi ve tetkik etmesi gibi. Her kişinin ve her işletmenin ihtiyaç duyduğu çözüm, duruma ve konuya özeldir. Bu nedenle doğru iletişimi kurabilmeye çok önem veririm. Her zaman insan odaklı ve çözüm odaklı yaklaşımlar benim için ön plandadır,


Boğaziçi Üniversitesi
Endüstri Mühendisliği
1994
1997

Erickson College International
30.06.2014
Erickson Profesyonel Koçluk Okulu



İletişim

Saray Mh. Dr Adnan Büyükdeniz Cd No :4 Akkom Office Park Cessas Plaza 2. Blok K:10 PK:34768 Ümraniye / İstanbul


0850 317 20 37


info@koclook.net


Destek

destek@koclook.net


Bize Ulaşın

İletişim