Profil Detayı

İlker Canbulut
İlker Canbulut
İletişim
(533) 210 11 15
info@ilkercanbulut.com
www.ilkercanbulut.com
Üyemizin henüz yayınlanmış blog yazısı bulunmamaktadır.
Üyemizin yaklaşan etkinliği bulunmamaktadır.
Koçluk

İlişki

Çalışan Motivasyonu
Dönüşüm
Gelişim
Girişimcilik
İletişim
Marka-İmaj
İş ve Yaşam Dengesi
Kariyer Yönetimi
Liderlik

Özel / Birebir
Online
Kısa Süreli Çalışma
Uzun Süreli Çalışma

200 saat üzeri

Belirtilmemiş

Tüm Türkiye - Tüm Türkiye

1973 yılında Samsun’da dünyaya geldim. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunuyum.

Çok büyük kısmı yabancı ortaklı kurumsal şirketlerde olmak üzere, 25 yılın üzerindeki çalışma hayatımda finans ve kredi alanında yöneticilikler yaptım. Kredi işinin her alanında Şube, Bölge ve Genel Müdürlük lokasyonlarında görev yapmamın, mesleki açıdan önemli kazanımları olmuştur.

Pak Holding A.Ş. Grubu, Carrefoursa Carrefour Sabancı Tic. Merkezi A.Ş. şirketlerinde finans bölümlerinde görevler aldım. Türk Ekonomi Bankası ve Türkiye Finans Katılım Bankası’nda Kredi Bölümlerinin kurulup yönetiminde aktif görev aldım. Mali tahlil ve istihbarat, kredi tahsis, kredi izleme, finansal kiralama alanlarında yöneticilikler yaptım, büyük ekipler yönettim.

Türkiye’de açılan son banka olan Vakıf Katılım Bankası A.Ş.’nin kuruluş aşamasında aktif görev aldım. Bankanın Krediler İş Ailesinin kurulup işler hale getirilmesi, sıfırdan ekip oluşturulması ve krediler grubunun yönetiminde aktif olarak görev almak benim için oldukça önemli ve keyif dolu bir tecrübeydi.

Son olarak kısa bir dönem, Altınhas Holding A.Ş.’nin Kıbrıs’taki banka ve Türkiye’deki faktöring şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı’na bağlı Kredi Riski Sorumluluğu görevini yürüttüm.

Meslek hayatım boyunca çok sayıda üst ve orta düzey yönetici yetiştirmem ve onların gelişimlerine doğrudan katkıda bulunmam, kariyerim boyunca yapmaktan en çok gurur duyduğum şeydir.

Bugün güçlü, verimli ve başarılı ekipler yöneten onca başarılı liderin gelişimine katkı sağlama düşüncesi beni zaman içerisinde profesyonel koçluk çizgisine taşıdı.

Sola Unitas Coaching Academy’den aldığım uzun soluklu ve etkili eğitim programları, geçen 25 yılın kazandırdığı bilgi, tecrübe ve donanımla koçluğun etik değerlerinde buluştu. Bu anlamlı çizgide, insanları amaçlarına ulaştırarak toplumsal fayda yaratmak, hayatta var olma amacımdır.

İstanbul Üniversitesi
Siyasal Bilgiler fakültesi
1990
1994


İletişim

Saray Mh. Dr Adnan Büyükdeniz Cd No :4 Akkom Office Park Cessas Plaza 2. Blok K:10 PK:34768 Ümraniye / İstanbul


0850 317 20 37


info@koclook.net


Destek

destek@koclook.net


Bize Ulaşın

İletişim