Profil Detayı

Güven Bakırtaş
Güven Bakırtaş
Satış Geliştirme Danışmanı, Eğitmen
Üyemizin henüz yayınlanmış blog yazısı bulunmamaktadır.
Üyemizin yaklaşan etkinliği bulunmamaktadır.
Koçluk
Danışmanlık

Beden Dili
Çalışan Motivasyonu
Çatışma Yönetimi
Gelişim
İletişim
İş Geliştirme
Liderlik
Satış
Satış Yönetimi
Şirket ve Yönetim

Özel / Birebir
Online
Kısa Süreli Çalışma
Uzun Süreli Çalışma

200 saat üzeri

200 TL - 500 TL

İstanbul - Tüm Türkiye

Kurum çalışanlarının sosyal becerilerini geliştirmek için özgün sunumlar ve aktivitelerle fayda yaratıyorum. Kurumların satış gücünü yükseltmek ve verimlilik/karlılık artışı sağlamak için özelleştirilmiş hizmetler sunuyorum.

Danışmanlık Çalışma Aşamaları: Yüz yüze görüşme sonrasında fizibilite yaparım. Danışmanlık çalışma takvimini hazırlarım. Takvime istinaden sözleşme yaparım. Sözleşmede belirtileceği üzere kontrol zamanlarında raporlar oluşturarak kurum yöneticileri ile toplantı yaparım. Böylelikle sürecin gelişimi ve güncelliğini üst düzeyde tutmaya çalışırım.

Eğitim Çalışma Aşamaları: Yüz yüze görüşme sonrasında kurum ihtiyaçlarına yönelik eğitimlerin içerik, işleme ve zaman çizelgelerini oluşturarak teklif bildiririm. Teklifin kabulü sonrasında takvime uygun olarak çalışmaları yürütürüm. Eğitimler sonrasında anketler ile memnuniyet ölçer, sonrasında kontrol zamanlarında geliştirici çalışmalarla pekiştirme sağlarım.


Kütahya Seramik, Bien Seramik, VFS Global, Baymak, İstanbul Ticaret Borsası, Asel Expo, Yöntem Kozmetik - Engin Grup, BLG Kimya, Güneş Sigorta, Biowell İlaç, Alniz Endüstri, Durak Copy - Durak Group - Durak Display, Bilişim Eğitim Grubu, TÜV Rheinland, Smith & Nephew, Bilişim Eğitim Merkezleri, Bilgi Koleji, Bir İnsan Gelişim Akademisi, Infolang Dil Okulları, EczaOnline.Com, Eczane Pınar, Arasta Park Eczanesi, Okisa Güvenlik Sİstemleri, Sibernetik Teknoloji, Olcay Er YMM, Filii Çocuklu Cafe, La Luce - Kuru Tekstil, EventPro Etkinlik Hizmetleri, Arkhe Eğitim & Danışmanlık, İstanbul Eğitimler, Aksa Karadeniz Makina, İdeal İK İstihdam Eğitim ve Danışmanlık, Bektaş Enerji Yatırımları, Sude Sound, Lobi Medikal,

İstanbul Üniversitesi
Siyasal Bilgiler Fakültesi
1998
2002


İletişim

Saray Mh. Dr Adnan Büyükdeniz Cd No :4 Akkom Office Park Cessas Plaza 2. Blok K:10 PK:34768 Ümraniye / İstanbul


0850 317 20 37


info@koclook.net


Destek

destek@koclook.net


Bize Ulaşın

İletişim