Profil Detayı

Ezel Tangül
Ezel Tangül
ICF-Professional Expert Coach
Üyemizin yaklaşan etkinliği bulunmamaktadır.
Koçluk
Danışmanlık

Aile
İlişki
Stres Yönetimi
Yaşam
İletişim

Çalışan Motivasyonu
Gelişim
Hedef Tanımlama
İletişim
Performans

Özel / Birebir
Online
Kısa Süreli Çalışma
Uzun Süreli Çalışma

50 saat üzeri

750 TL - 1000 TL

Tüm Türkiye - Tüm Türkiye

ICF akredite Uluslararası geçerliliğe sahip Profesyonel Uzman Yaşam Koçluğu ( Approved Coach Specific Training Hours ) programını Yeditepe Üniversitesi-İstanbul NLP Coaching Academy Kurumunda tamamladım. Mevcut Durumda Yaşam Koçluğu seanslarıma devam ederken, House of Human / Motivacraft Bünyesinde yapılan "Fark Yaratan Koçlar" yarışmasını 6. olarak tamamladım . ICF Ünvanlı bir Yaşam Koçu olarak Etik kurallarına %100 bağlıyım.

Eğitimin ve gelişimin devamlılığına ve sonsuzluğuna inan birisi olarak Yaşam Koçluğu Koçluk ve Mentörlük Derneklerinin ve Yetkili Eğitim Kurumlarının düzenlemekte olduğu Seminer, Eğitim, Webinar ve Sosyal Destek Projelerine aktif olarak katılım gerçekleştirmekteyim.


Hedeflediğiniz yolda yürürken irade ve kararlılığınızı sürdürebilme motivasyonunuzun yüksek kalması noktasında koçluğun görevi devreye girmektedir. Özgüveninizin ve olumlu yönlerinizin geliştirilmesinde size katkı sağlamaktadır.

Bireyin oluşturduğu itiraz ve dirençlerin ortaklaşa üstesinden gelinmesi sağlanır.

Sorgulamadan, yargılamadan, eleştirmeden gündeminize, hedef ve isteklerinize birlikte odaklanırız.

Hayatta karar alma noktaların da tıkanıklık, aynı kısır döngü de tıkanıp kalmak, düzen isteği, ikili ilişkilerinizi daha iyi seviyeye eriştirmek, hayallerinize giden yolda engellere çözüm üretmek, yeni yol alternatifleri keşfedebilmek, gelecek kariyer planları, motivasyon kaynağındaki düşüklük, potansiyeliniz de gördüğünüz eksiklikler vb çeşitlendirilebilecek her konu üzerine görüşme gerçekleştirilir.

Sizi dinleyerek, doğru soruları sorarak hayatınız ile ilgili farkındalık kazanmanızı sağlamak asıl amacımdır. İstekleriniz doğrultusunda yolunuzu planlarken size destek olup, sorumluluk duygusu hissedeceğiniz bir kişi olarak yanınızda yer alırım.

Şimdiye kadar işe yaramış olanın, geçmişten öğrenilmiş olabileceklerin ve gelecekteki olası en iyiye giden yolun üzerine ışık tutarım.Selçuk Üniversitesi
Şehir ve Bölge Planlama
2009
2014

House of Human
28.04.2020
House of Human
21.04.2020
Yeditepe Üniversitesi
20.04.2020
Yeditepe Üniversitesi
14.04.2020
Istanbul NLP Coachıng Academy
12.04.2020
This is an accredited Professional Expert Cpoachıng Training Program approved by Internatıonal Coach Federatıon (ICF)Yeditepe Üniversitesi
12.04.2020
House of Human
07.04.2020
İletişim

Saray Mh. Dr Adnan Büyükdeniz Cd No :4 Akkom Office Park Cessas Plaza 2. Blok K:10 PK:34768 Ümraniye / İstanbul


0850 317 20 37


info@koclook.net


Destek

destek@koclook.net


Bize Ulaşın

İletişim

Omega Seamaster Replica
Tag Heuer Grand Carrera Replica
Replica Jaeger-LeCoultre Master
Replica Omega Seamaster 300 M Quartz
IWC Top Gun Replica