Profil Detayı

Ertay Örmen
Ertay Örmen
Profesonel Koç, PCC / Mentor / Danışman
Üyemizin henüz yayınlanmış blog yazısı bulunmamaktadır.
Üyemizin yaklaşan etkinliği bulunmamaktadır.
Koçluk
Mentörlük
Danışmanlık

İlişki
Stres Yönetimi
Yaşam
İletişim

Çatışma Yönetimi
Gelişim
İş Hayatında Başarı
İş ve Yaşam Dengesi
Şirket ve Yönetim
Yönetici

Özel / Birebir
Online
Kısa Süreli Çalışma
Uzun Süreli Çalışma

200 saat üzeri

1000 TL - 1500 TL

İstanbul - İstanbul

Ertay Örmen, PCC,

Galatasaray Lisesi ve İ.Ü. Siyasal Bilgiler Fakültesi, Kamu Yönetimi bölümü mezunudur. İ.Ü. İşletme İktisadı Enstitütüsü’nde Finansal Kurumlar Yöneticiliği ihtisası yapmıştır.

Kurumsal hayatına Sabancı Holding’de başlamış ve holding bünyesinde olan Aksigorta’da devam etmiştir. Daha sonra bankacılık sektöründe okul olarak nitelendirilen İnterbank’a girmiştir. Hazine bölümünde bir süre çalıştıktan sonra bankaya bağlı şirketlerden Türkiye’nin ilk ve tek özel kredi kartı şirketi olan Anadolu Kredi Kartları’nda (AKK) finans müdürü olarak görev yapmıştır. Uzun yıllar AKK’da ust düzey yönetici olarak çalışmış; AKK’nın Türkiye’de ilk ve tek olması nedeniyle TMSF ile Çukurova, Nergis ve Zorlu gruplarının içinde çalışma fırsatı bulmuştur. AKK sonrası kısa bir süre turizm sektöründe kendi işini yapmış. Yoluna özel sektör şirketlerine Yönetim Danışmanlığı yaparak devam etmiştir. TransTürk Holding’den (TTH) gelen teklif üzerine grup şirketlerinden birinin başına geçmiş sonrasında da bir süre holding bünyesinde Mali İşler Direktörlüğü yapmıştır.

ACTP programını bitirmiş, Yönetici ve Takım koçluğu eğitimlerini başarı ile tamamlamıştır. Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) tarafından PCC ünvanına sahip Türkiye’deki sayılı koçlardan biridir.

Yönetici koçluğu, İTÜ Çekirdek'te startup'lara mentorluk, Üniversitelerde konuk konuşmacılık, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na bağlı uzlaştırmacılık ve haksız mal edinme konularında bilirkişilik yapmaktadır.
2016-2018 arası Darüşşafaka'da gönüllü koçluk projesi yürütmüştür.
2018-2021 döneminde Galatasaray SK'de Denetim Kurulu üyeliği yapmıştır. .

Danışanlarının kendi hayatlarının kontrolünü kendi ellerine aldıklarında onlarda gördüğü değişimden ve ilerlemeden büyük mutluluk ve keyif almaktadır.


ICF (International Coach Federation)
12.04.2018
Sola Unitas
30.06.2017
İletişim

Saray Mh. Dr Adnan Büyükdeniz Cd No :4 Akkom Office Park Cessas Plaza 2. Blok K:10 PK:34768 Ümraniye / İstanbul


0850 317 20 37


info@koclook.net


Destek

destek@koclook.net


Bize Ulaşın

İletişim

Omega Seamaster Replica
Tag Heuer Grand Carrera Replica
Replica Jaeger-LeCoultre Master
Replica Omega Seamaster 300 M Quartz
IWC Top Gun Replica