Profil Detayı

Dilek  Kıroğlu
Dilek Kıroğlu
ACC Profesyonel Koç-NLP Uygulayıcısı
Üyemizin henüz yayınlanmış blog yazısı bulunmamaktadır.
Üyemizin yaklaşan etkinliği bulunmamaktadır.
Koçluk

Öğrenci Başarı
Sağlıklı Yaşam
Stres Yönetimi
NLP

Çalışan Motivasyonu
Hedef Tanımlama
İş Hayatında Başarı
İş ve Yaşam Dengesi
NLP
Yönetici

Özel / Birebir
Online
Kısa Süreli Çalışma
Uzun Süreli Çalışma

Belirtilmemiş

Belirtilmemiş

Tüm Türkiye - İstanbul

Severek yaptığım yaşam koçluğu mesleğinde. danışanlarımın hayatlarındaki pozitif değişimlerde yol arkadaşlığı yapıyor olabilmek benim yaşam amaçlarımdan biri haline geldi. Birebir seanslar haricinde kurumlara yaptığım kurumsal koçluk ve kişisel gelişim eğitimlerinde de aynı hazzı alıyorum.
Koçluk yaklaşımları, doğru şekilde uygulandığında ve kişiler değişime istekli olduğunda güzel sonuçlar alma ve farkındalık yaşatma yüzdesi çok yüksek.
Koçluk eğitimlerim öncesindeyse;
Lisans eğitimini aldığım mühendisliği kısa bir süre yaptıktan sonra Koç Sistem ve Yapı Kredi Bankası'nda 10 yılı aşkın süren bir çalışma hayatım oldu. Çalışma hayatının ilk yıllarında Yeditepe Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden İngilizce MBA diplomasını aldım.
Kişisel gelişim konularına olan ilgim, insanın içindeki gücü, potansiyelini en iyi şekilde ortaya çıkarmanın yollarına ilgim, bilgiye olan iştahım beni koçluk mesleğine iten etkenler oldu.
Aldığım eğitimlerle paralel şekilde etkin ve verimli koçluk pratiklerinde elde ettiğim yetkinlikleri, profesyonel koçluk hayatıma başarıyla taşıdım.

Zamanı Efektif Kullanma, Ertelemenin Önüne Geçme, Yaşam Kalitesi'ni arttırma yolları, Şehirde Mutlu Yaşam, İşte Mutlu Yaşam, gibi konularda blog ve kendi internet sayfası haricinde çeşitli dergilerde yayınlanan yazılarım ve benzer konularda seminer, atölye çalışmalarını keyif ve heyecanla gerçekleştiriyorum..

Seyahat etmek, yeni kültürler tanımak, öğrenmeye aralıksız devam etmek, kitap okumak, sosyal medya, yazmak en sevdiği tutkularım arasında. Bu arada bir koçun da kendini geliştirmesi gerekliliğinin bilinciyle danışanlarıma daha yararlı olabilmek adına güncel eğitimler almaya ve mentor görüşmeleri yapmaya devam etmekteyim.


Danışanlarımın gelişime ya da soruna yönelik koçluk talepleri üzerinden yaptığımız seanslarda, kişilere özel çözümler sunuyorum. En uygun koçluk modeli üzerinden, etkili tekniklerle verimli sonuçlar aldığımız birebir ve online seanslar gerçekleştiriyorum. Yaptığımız birebir seanslar kadar aynı şehirde ya da farklı şehirlerde olan danışanlarımla online seanslarla da verimli görüşmeler gerçekleştiriyoruz.


YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ
İNGİLİZCE MBA
2007
2009

İstanbul NLP
10.06.2021
İstanbul NLP
13.05.2019
30 Saatlik Nefes Teknikleri Koçluğu programını başarıyla tamamladım.Yeditepe Üniversitesi
14.04.2018
60 Saatlik NLP Uygulayıcılığı programını başarıyla tamamladım.Yeditepe Üniversitesi İstanbul Nlp
10.01.2018
60 Saatlik Yaşam Koçluğu Sertifika Programı'nı başarıyla tamamladım.İletişim

Saray Mh. Dr Adnan Büyükdeniz Cd No :4 Akkom Office Park Cessas Plaza 2. Blok K:10 PK:34768 Ümraniye / İstanbul


0850 317 20 37


info@koclook.net


Destek

destek@koclook.net


Bize Ulaşın

İletişim

Omega Seamaster Replica
Tag Heuer Grand Carrera Replica
Replica Jaeger-LeCoultre Master
Replica Omega Seamaster 300 M Quartz
IWC Top Gun Replica