Profil Detayı

Büşranur Kırış
Büşranur Kırış
İlişki ve Ve Evlilik Danışmanı & Yaşam Koçu
Üyemizin yaklaşan etkinliği bulunmamaktadır.
Koçluk
Mentörlük
Danışmanlık

Aile
Anne Babalık
Hayat
İlişki
Stres Yönetimi
Yaşam
İletişim
NLP

Özel / Birebir
Online
Kısa Süreli Çalışma
Uzun Süreli Çalışma

200 saat üzeri

60 TL - 350 TL

Tüm Türkiye - Tüm Türkiye

Başkent üniversitesi ilişki ve evlilik danışmanlığı ve yaşam koçluğu eğitimi aldım, Aktif olarak görüşmelere devam ediyorum.
-İLİŞKİ VE EVLİLİK DANIŞMANI:
Her şeyden önce anlattığınız her şeyin gizlilik ilkesine dahil olup 3. Kişi ile paylaşımı söz konusu olamaz
Tek taraflı bakmaz, her ne olursa olsun yargılama yapmaz, gizlilik ilkesinin dışına asla çıkmaz, ön yargı ile yaklaşmaz, din, dil, ırk, cinsiyet, yaş ayrımı yapmaz.
İlişkinizde her süreçte yanınızda olup size destek olur, sorunlarınıza çözüm bulmakta yardımcı oluruz. Sorunun kaynağını bulur, ne konuda siz ya da partneriniz ne kadar ve ne hatası var tespit eder dürüstçe belirtiriz, sorunlu bir dönemden geçerken doğru yönetimi sağlamanıza yardımcı oluruz, ayrılık ve ya boşanma sürecinde izlenmesi gereken yolu gösteririz, evlilik öncesi ve evlilik içindeki süreçte nasıl doğru bir yol izlemeliyiz tespit ederiz, yeni bir ilişkiye başlıyorsanız hangi adımlarla yürümelisiniz bunu gösteririz, ilişkinizde yaşadığınız cinsellik ve ya cinsel sorunların temelini ve çözümlerini oluştururuz, ilişkinizde güven problemlerinin temelini bulup çözüm sağlarız, kısa bir özetle ilişki içerisinde yaşanan her sorunda objektif olup her adımı hesaplayıp doğru olan yoldan ilerleyip ilişkinizi daha güvenli ve sağlıklı hale getirmeniz konusunda yardımcı oluruz.
•Kısır bir döngünün içindeyseniz,
•İlişkiniz bir adım ileri taşıyamıyorsanız,
•Ceptelik durumu yaşıyorsanız,
•Ayrıl barış bir ilişkiniz varsa,
•İlişkinizde, evliliğinizde yaşadığınız cinsel sorunlar için,
•Ayrılık sonrası süreci atlatmakta zorlanıyorsanız,
•Sorunlar yaşandığında nasıl davranmanız gerektiğini kestiremiyorsanız,
•Flört aşamasında doğru davranış sergilemek için,
•Partnerinizi anlayamıyorsanız, davranışlarına anlam veremiyorsanız,
•Ayrılıp barıştığınızda nasıl davranmanız gerektiğini anlamak için,
•Evlilik sürecini kolaylaştırmak için,
•Evlilikte yaşanılan sorunları çözümlemek için,
•İlişkinizde ve ya evliliğinizde yaşadığınız her sorun için seans alabilirsiniz.


Şu anda aktif olarak online görüşmeler düzenliyorum. Online yüz yüze, whatsapp sesli ve yazılı, sesli telefon görüşmesi, tek soruluk görüşme olarak görüşmelerimize devam ediyoruz. Tüm seanslar çözüm odaklıdır, tek soru danışmanlığında ise detaylı bilgilendirme yapılır. Seans süreleri konuya göre değişiklik gösterebilir.
Sayfalarımıza göz atıp hakkımızda bilgi sahibi olmanız adına:
İnstagram: iliskiveyasamkocubk
Tiktok: iliskiveyasamkocubk
Merhaba, kendinizi daha iyi tanımak, ne istediğinizi belirlemek ve istediğinize ulaşmak için yanınızda size destek olacak ve sizinle yürüyecek birine ihtiyacınız var ise bir tıkla iletişim sağlayabilirsiniz. 26 yaşındayım Başkent üni. tarafından ilişki ve evlilik danışmanlığı yaşam koçluğu eğitimi aldım. Bazen, bazı şeyleri nasıl başaracağımız bilemeyiz ve dışardan bir göze ihtiyaç duyarız. yaşamımızın her alanında yargılanmadan dinlenilmek, mutluluğun kapısını açabilmek ve başarmak isteriz. Gizlilik ilkelerine uyarak siz söylemediğiniz sürece kimsenin destek aldığınızı da engelleyebilme rahatlığına ulaşmanızı sağlıyoruz. Yolunuzu siz seçin biz aydınlatalım :)
Başkent üniversitesi
10.09.2022
MEB onaylıdır. İlişki ve evlilik sürecinde yaşanan sorunlar, İlişki stres yönetimi, evlilik öncesi süreç, boşanma süreci ve boşanma sonrası, flört dönemi, Cinsellik Ve Çift İlişkisini Etkileyen Cinsel Sorunlar ,Öfke Ve İlişkilerde Öfke Kontrolü ,Sadakatsizlik Ve Aldatma, Ailede İletişim Ve İlişkiler ve aile, evlilik, ilişkiler hakkında her sorun ve çözüme ulaştırmak istediğiniz her konu içeriktedir.Başkent Üniversitesi
29.04.2021
İletişim

Saray Mh. Dr Adnan Büyükdeniz Cd No :4 Akkom Office Park Cessas Plaza 2. Blok K:10 PK:34768 Ümraniye / İstanbul


0850 317 20 37


info@koclook.net


Destek

destek@koclook.net


Bize Ulaşın

İletişim

Omega Seamaster Replica
Tag Heuer Grand Carrera Replica
Replica Jaeger-LeCoultre Master
Replica Omega Seamaster 300 M Quartz
IWC Top Gun Replica