Profil Detayı

Burak Turhan
Burak Turhan
Profesyonel Koç
Üyemizin henüz yayınlanmış blog yazısı bulunmamaktadır.
Üyemizin yaklaşan etkinliği bulunmamaktadır.
Koçluk
Mentörlük
Danışmanlık

Aile
Emlak Ve Gayrimenkul
İlişki
Kişisel İmaj
Stres Yönetimi
Yaşam

Beden Dili
Girişimcilik
İş ve Yaşam Dengesi
Kariyer Planlama

Özel / Birebir
Online
Kısa Süreli Çalışma
Uzun Süreli Çalışma

50 saat üzeri

150 TL - 300 TL

Ankara - Bursa

Profesyonel Koç ve Yönetim danışmanı Burak TURHAN , Anadolu Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon Bölümü mezunudur. (2001). Üniversite okurken aynı zamanda çalışmak için uzun yıllar Muhasebe ve Mali Müşavirlik firmalarında çalışmış, Vatani görevini tamamladıktan sonra ASTALDİ SPA Bolu Gerede Gümüşova Şantiyesinde Satınalma ve Depo Şefi asistanlığı göreviyle Profesyonel miş hayatına başlamış ve Van Alten Grup Türkiye (ERA Türkiye Franchise) MRESCO Turkiye GARBEN CO.(İsrail Türkiye Ortaklığı ) Projektad Media Grup (Almanya Türkiye Ortaklığı) gibi Yabancı firmalarda çalışma fırsatı bularak Pazarlama, Satış, Genel Koordinatörlük gibi görevlerde bulunmuştur. Burak Turhan 2004 Yılında Ankara'da MAYA Reklam, 2015 yılında Vip Yönetim Danışmanlık firmalarını kurmuş Bu firmalar ile Profesyonel Yönetim Danışmanlık, Eğitmenlik, Medya Planlama Menejerlik ve Marka Planlama gibi sektörlerde kendi adına faaliyet göstermiştir. 2005 yılında Türk Dış Ticaret Vakfından( Dış Ticaret danışmanlık) belgesi almış. 2012 Yılında AB Danışmanlık firmasından P.C.M (Project Management Certiifcate) Eğitimi ve Sertifikası almıştır. @Burak TURHAN 2015 Yılında Anka koçluk firmasının Profesyonel Temel koçluk ve Bütünsel Koçluk eğitimlerini tamamlamış ayrıca NLP Teknikleriyle Koçluk süreçlerini Yönetme eğitimleri almıştır. 150 saatin üzerinde koçluk tecrübesi bulunan Burak TURHAN Halen Çankaya Abidin Daver sokak No:7 Daire 1 adresinde Profesyonel Koçluk hizmetleri vermektedir. Uzmalık alanları Kiişisel Yaşam koçluğu, Kariyer koçluğu, Yönetici koçluğu olan Burak TURHAN Danışman kimliğiyle Proje Danışmanlık ve Dış Ticaret gibi konularda çeşitli firmalara projeler hazırlamış Yönetim danışmanlığı yapımıştır. Profesyonel Koç kimliğiyle Koçluk Öğrenci koçluğu, yönetici koçluğu hizmetleri vermektedir. Burak TURHAN İngilizce ve Almanca bilmektedir.

.Profesyonel Koçluk ve Danışmanlık görüşmelerimi kendi ofisimde (Abidin Daver sokak 7/1 Ayrancı Çankaya ) veriyorum. Koçluk öncesi 20 dakika ön görüşme yapıyorum sonra eğer istenirse görüşmeye geçiyorum görüşme sırasında kullandığım teknikleri de hesaba katarak bir görüşme en fazla 90 dakika sürmektedir. tüm görüşmeler öncesinde Koçluk Etik sözleşmesi karşılıklı olarak imzalanmaktadır.
Koçluk alacağınız kişiden etik sözleşmesi kullanıp kullanmadığını sorunuz.
Eğitimlerim için beni Diplomat Akademi Kızılay adresinde bulabilirsiniz. 0507 051 9035 - 0312 433 1881Anadolu Üniversitesi
Yönetim Organizasyon
1995
2001

Anka Koçluk
01.09.2017
Anka Koçluk
23.07.2017
Temel Koçluk ve Bütünsel koçluk teknikleriİletişim

Saray Mh. Dr Adnan Büyükdeniz Cd No :4 Akkom Office Park Cessas Plaza 2. Blok K:10 PK:34768 Ümraniye / İstanbul


0850 317 20 37


info@koclook.net


Destek

destek@koclook.net


Bize Ulaşın

İletişim

Omega Seamaster Replica
Tag Heuer Grand Carrera Replica
Replica Jaeger-LeCoultre Master
Replica Omega Seamaster 300 M Quartz
IWC Top Gun Replica