Profil Detayı

Barış Aslan
Barış Aslan
Profesyonel Koç
Üyemizin henüz yayınlanmış blog yazısı bulunmamaktadır.
Üyemizin yaklaşan etkinliği bulunmamaktadır.
Koçluk
Mentörlük

İlişki
Öğrenci Başarı
Stres Yönetimi
İletişim
NLP

Çalışan Motivasyonu
Çatışma Yönetimi
İş Hayatında Başarı
İş ve Yaşam Dengesi
Liderlik

Özel / Birebir
Online
Uzun Süreli Çalışma

200 saat üzeri

450 TL - 450 TL

Tüm Türkiye -

Denizli Lisesi, Fen-Matematik alanını bitirmiş, ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Uzay Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Profesyonel iş yaşamında havayolları sektöründe Uçak Mühendisi olarak Türkiye’nin yanı sıra Rusya, Çin, Lübnan ve İsrail gibi ülkelerde firma sorumlusu olarak uçakların bakım süreçlerinde çalışmıştır.

Felsefe, psikoloji ve kişisel gelişim her daim hobilerinden olmuştur. Bu nedenle felsefe kursları ve kişisel gelişim etkinlikleriyle ilgisini sürekli devam ettirmiştir. Çocukluğunun altı senesini İngiltere’de geçirmesi İngilizceyi çok iyi kullanabilmesini ve ilgilendiği alanlardaki yabancı kaynakları rahalıkla takip edebilmesini sağlamıştır. Üniversitede katıldığı bir eğitimde koçluk mesleğinin varlığını öğrenmiştir, havacılık sektöründeki sekiz senelik kurumsal iş tecrübesi sonrasında bu mesleğe atılmıştır.

2014 senesinde dünyanın bir numaralı yaşam koçu olarak adlandırılan Tony Robbins’in ortağı olduğu Robbins-Madanes Training şirketinde temel koçluk eğitimlerini tamamlamıştır. Ayrıca; NLP’yi icat eden Richard Bandler’in çalışma ekibinden olan Robert Dilts’ten NLP uygulayıcısı eğitimini 2014'te California’da almıştır.

Hayatın geniş ve güzel bir resmini çizen Tamer Dövücü’den ODM eğitimlerini almıştır, yine ODM vakfında ailelere yönelik projelerde gönüllü çalışmakta, İTÜ öğrencilerine de mentorluk yapmaktadır, Bunun yanınGelişim Üniversitesinde ise Psikoloji yüksek lisansı eğitimine devam etmektedir.

Bireysel koçluklarının yanında eğitimci ve danışman olarak şirketlere hizmet veren Barış Aslan, insanın; kendisini tanıdıkça, farkındalığı arttıkça çok daha keyifli, anlamlı, huzurlu ve başarılarla dolu bir hayat süreceğine inanmaktadır. Sürekli gelişimin bir zorunluluk değil, insanın doğasında olduğu kanaatiyle insanların var olan potansiyellerini ortaya çıkarabilmeleri için kendini; onların hayatlarındaki anlam, başarı ve doyumlarını ileri seviyelere taşımaya adayarak mesleğini sürdürmektedir.


Karaköyde ofisimde, uzaklık ve pandemi nedeniyle zoom üzerinden üzerinden koçluk hizmeti veriyorum.

Kişinin hedeflerine uygun bir paket belirleyerek başlarız. Hedeflerinizi karşılayabilecek uygun paketi seçebilmek için bire bir veyahut telefon üzerinden ön görüşme yapabiliyoruz.

Seanslar en az 1 saat sürmektedir.


Tüm referanslara web sitemden ulaşabilirsiniz.

www.barisaslankocluk.com

Gelişim Üniversitesi
Psikoloji
2018
Seçiniz...

İstanbul Teknik Üniversitesi
Uzay Mühendisliği
1998
2004

Robbins-Madanes Training
01.05.2016
Üst seviye koçluk eğitimi - dünyanın bir numarası olarak adlandırılan Tony Robbins ile ilk 10 aile terapisti arasında gösterilen Cloe Madanes'ın ortaklığındaki RMT koçluk eğitim okulundan.Robbins-Madanes Training
01.05.2016
Evlilik eğitimi ve boşanma engelleyici sertifikamı, dünyanın bir numarası olarak adlandırılan Tony Robbins ile ilk 10 aile terapisti arasında gösterilen Cloe Madanes'ın ortaklığındaki RMT koçluk eğitim okulunda tamamladım.Robbins-Madanes Training
01.11.2014
Temel koçluk eğitimi - dünyanın bir numarası olarak adlandırılan Tony Robbins ile ilk 10 aile terapisti arasında gösterilen Cloe Madanes'ın ortaklığındaki RMT koçluk eğitim okulundan.NLPU
03.08.2014
NLP’yi icat eden Richard Bandler’in çalışma ekibinden olan şahsen Robert Dilts’ten NLP uygulayıcısı eğitimimi 2014'te California’da tamamladım.İletişim

Saray Mh. Dr Adnan Büyükdeniz Cd No :4 Akkom Office Park Cessas Plaza 2. Blok K:10 PK:34768 Ümraniye / İstanbul


0850 317 20 37


info@koclook.net


Destek

destek@koclook.net


Bize Ulaşın

İletişim

Omega Seamaster Replica
Tag Heuer Grand Carrera Replica
Replica Jaeger-LeCoultre Master
Replica Omega Seamaster 300 M Quartz
IWC Top Gun Replica