Profil Detayı

MUHAMMET TAŞDEMİR
MUHAMMET TAŞDEMİR
Profesyonel Yaşam Koçu & Sosyolog & Yazar
İletişim
(539) 894 09 19
iletisim@muhammettasdemir.com
http://muhammettasdemir.com
Üyemizin henüz yayınlanmış blog yazısı bulunmamaktadır.
Üyemizin yaklaşan etkinliği bulunmamaktadır.
Koçluk

Fitness
Hayat
İlişki
Kişisel İmaj
Sağlık
Sağlıklı Yaşam
Yaşam
İletişim

Özel / Birebir
Kısa Süreli Çalışma
Uzun Süreli Çalışma

50 saat üzeri

250 TL - 600 TL

İstanbul -

Hedeflerini belirlemen, yeni bir şey yapmaya başlaman ve kendini daha iyi bir noktaya taşıman, çoğu zaman yapabileceğin en zor şeylerden biridir. Yaşamın ve dünyan adına başarman gereken pek çok şey var ve işte bu noktada bu işin bilimsel disiplinlerine göre hareket ederek size gerçekten yol arkadaşlığı yapabilecek bir profesyonel yaşam koçu, hayallerinizi ve fikirlerinizi yorumlamanıza ve bunları somut hedeflerinize göre düzenlemenize yardımcı olabilir. Bir bakıma, zihninin söylediklerine ve kalbinin tutkularına işaret eden bir anlaşma bulmak için size eşlik ediyorum. PROFESYONEL YAŞAM KOÇU olarak, hedeflerini gerçekleştirmene, yeni atılımlar yapmana ve hayallerini gerçekleştirmen yolunda sana ortaklık yapmaktayım. Şu an içinde bulunduğun noktadan, hayalindeki gitmek istediğin yere ulaşman konusunda sana yol arkadaşı olmaktayım.Hedef Süreci

Koçluk seansları boyunca ulaşmak istediğiniz hedefin ne olduğunun tutarlı, ölçülebilir ve netleşmiş bir şekilde ortaya konduğu süreçtir. Profesyonel koçluğun ilk adımdır.

Gerçeklik Süreci

Şu anda ne durumda olduğunuzu gördüğünüz ve içinde bulunduğunuz süreci detaylıca anlattığınız "Gerçeklik" sürecidir ve profesyonel koçluğun ikinci aşamasını oluşturur.

Strateji Süreci

Şu an yaşadıklarınızı değiştirmeniz ve profesyonel koçluk sürecinde uygulayacağınız netleşmiş adımların belirlendiği süreçtir. Profesyonel koçluğun üçüncü adımını oluşturur.

Eylem Süreci

Netleşmiş adımların belirlenmesinin ardından, hedefinize doğru giderken bunları aşama aşama gerçekçi bir şekilde nasıl eyleme gördüğünüz süreçtir. Profesyonel koçluğun dördüncü adımını oluşturur.

Tekrar Süreci

Her seans sonrasında tamamlanan eylemlerin seviyesinin tespit edildiği ve sonraki seanslarda yeni eylemlerin hazırlanıp hayata konduğu süreçtir. Profesyonel koçlukta son seansa kadar süren süreçtir.Sakarya Üniversitesi
Sosyoloji
2009
2013

FA Coach Academy
28.06.2019
İstanbul Gelişim Üniversitesi
17.03.2015
İletişim

Saray Mh. Dr Adnan Büyükdeniz Cd No :4 Akkom Office Park Cessas Plaza 2. Blok K:10 PK:34768 Ümraniye / İstanbul


0850 317 20 37


info@koclook.net


Destek

destek@koclook.net


Bize Ulaşın

İletişim