Profil Detayı

Birgül Altın
Birgül Altın
YAŞAM KOÇU
İletişim
Belirtilmemiş
1gulaltin@gmail.com
Belirtilmemiş
Üyemizin yaklaşan etkinliği bulunmamaktadır.
Koçluk

Aile
Anne Babalık
Hayat
İlişki
Kişisel İmaj
Yaşam
İletişim
NLP

Özel / Birebir
Online
Kısa Süreli Çalışma
Uzun Süreli Çalışma

100 saat üzeri

Belirtilmemiş

İstanbul - Tüm Türkiye

Yaklaşık olarak 20 yıldır kurumsal şirketlerde muhasebe ve finans alanında çalışmaktadır. İşletme bölümü mezunudur. Kurumsal hayatta geçen uzun yıllarda hobi olarak başlayan kişisel gelişim çalışmalarını meslek olarak devam etmeye karar verdiğinde eğitimlerini almaya başlamıştır.
Reiki, Access Bars ile enerji çalışmaları eğitimi almıştır. Yeditepe üniversitesinden Yaşam Koçluğu, NLP (Nörolinguistik Programlama), Anlayarak Hızlı Okuma eğitimleri almıştır.
AstroArt Astroloji Okulu &Öner Döşer’ den Astroloji eğitimi almaktadır.

Yaptığı çalışmalar;
- NLP (Nörolinguistik Programlama) alanında zihnin programlanması, bilinçaltı temizliği, inanç kalıplarından kurtularak danışanla birlikte yeni bir hayat kurgusu yapılması,
- Meditasyon, odaklanma ve iç ses susturulmasının sağlanması ve afirmasyonlarla (olumlama)
yeni düşünce kalıplarının yerleştirilmesi,
- Yaşam Koçluğu, kişilerin kendilerini mutlu edecekleri hedeflerine ulaşması yolunda destek olunması,
- EFT tekniği, fobiler (hayvan, uçak vb.), tırnak yeme problemi, özgüven eksikliği, değersizlik inancı vb. duygusal sorunların kalıcı olarak çözülmesi konularında destek olunması,
- Reiki Şifa enerjisi, vücut-ruh dengesinin düzenlenmesi, muhafaza edilmesi ve aynı zamanda yaşam enerjisinin kapasitesinin çoğaltılması, bu sayede mevcut rahatsızlıkların giderilerek, oluşabilecek hastalıklardan korunma sağlanması konusunda destek olunması.
-Acess Bars, başımızın üzerinde bulunan 32 noktaya dokunarak, arzu edilen hayatı yaşamaktan bizi alıkoyan; alışkanlık, yargı, bakış açısı ve kararları, basit hızlı ve pratik bir şekilde değiştirilmesinin sağlanması.
-Anlayarak Hızlı Okuma, göz kaslarını eğiterek, gözün çevik görmesini, görme alanının genişletilmesi, okurken satırların üstünde serseri gibi dolaşan gözün daha etkin bir şekilde ritim kazandırılması ve bütün bunlar ile görme ile algılama arasında uyum sağlayarak okuma hızının 2-3 kat attırılması.


Seanslar haftada bir ya da iki haftada bir olacak şekilde gerçekleştirilir. Seanslar arasındaki süre danışan ile koç arasında belirlenir. İlk seanstan önce ücretsiz ön görüşme yapılır.

İlk seansta koçluk alan kişinin yaşam alanları üzerine çalışılır, hangi alanda devam etmek istediği belirlenir. Sonraki seanslarda da çalışmak istediği alanla ilgili olarak hedefi belirlenir ve buna ulaşmak için gerekli stratejileri ve eylem adımları ortaya çıkarılarak takibi yapılır.

Seans süresi 1 saattir. Üzerine çalışılan konunun çözümü için minimum 4-6 seans alınması gerekir. Sonrasında danışanın ihtiyacı doğrultusunda hareket edilir.ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ
İŞLETME
1996
2000

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ
21.04.2018
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ
31.03.2018
SOLMAZ ŞAHİN
23.09.2017
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ
10.03.2017
İletişim

Saray Mh. Dr Adnan Büyükdeniz Cd No :4 Akkom Office Park Cessas Plaza 2. Blok K:10 PK:34768 Ümraniye / İstanbul


0850 317 20 37


info@koclook.net


Destek

destek@koclook.net


Bize Ulaşın

İletişim